Fantastičan vikend za članove SPK Bolero i reprezentaciju BiH u Mallorca, Španija

Podijeli Članak

Ove godine, na WDSF Svjetskom prvenstvu održanom u Mallorci, Španija SPK Bolero je ostvario nekoliko historijskih rezultata zahvaljujući predanosti i trudu naših izuzetnih plesačica.

Lamiya Hadžiahmetović

Jedna od naših najboljih i najperspektivnijih takmičarki, Lamiya Hadžiahmetović, postigla je nevjerovatan uspjeh u kategoriji youth solo latin female. U konkurenciji od 63 takmičarke iz više od 20 zemalja, Lamiya se plasirala u veliko polufinale, ostvarivši fantastično 14. mjesto i historijski rezultat za našu zemlju i klub.

Mela Resić

Još jedna zvijezda našeg kluba, Mela Resić, također je ostvarila zapažen rezultat u istoj kategoriji. U konkurenciji od 63 takmičarke, osvojila je impresivno 26. mjesto, dok je na WDSF youth solo latin female osvojila senzacionalno 14. mjesto.

Emina Hamzić

U najstarijoj i najkvalitetnijoj kategoriji WDSF adult standard solo female, naša sjajna Emina Hamzić zauzela je visoko deveto mjesto. Čestitamo Emini na izvanrednom rezultatu!

Zerina Masleša

Naša perspektivna takmičarka Zerina Masleša ostvarila je izvrstan rezultat na svjetskom prvenstvu u youth solo latin female kategoriji, plasiravši se na fenomenalno 44. mjesto. Također, na WDSF youth solo latin female osvojila je 42. mjesto.

Amina Sorguč

Amina Sorguč ostvarila je zapažen rezultat na svjetskom prvenstvu u youth solo latin female kategoriji, zauzevši 61. mjesto. Također, plasirala se među TOP 50 takmičarki na WDSF takmičenju, što je izvanredan uspjeh.

Ajša Sefić

Naša najmlađa takmičarka, Ajša Sefić, ostvarila je odličan rezultat u kategoriji junior II solo latin female. Zauzela je 50. mjesto u konkurenciji od 83 takmičarke iz više od 20 zemalja. Također, plasirala se među TOP 24 takmičarke na WDSF takmičenju, što je fenomenalan rezultat za našu mladu plesačicu.

Čestitamo svim našim takmičarkama na izuzetnim rezultatima i radujemo se budućim plesnim uspjesima koje ćemo zajedno postizati. Hvala vam na podršci i ljubavi prema plesu!

Više članaka

Rezultati takmičenja
Novosti

Best Open u Beogradu: 16 medalja za SPK Bolero

Na plesnom turniru “Best Open” koje se održalo u Beogradu naši takmičari u latino-američkim i standardnim plesovima, u izuzetno teškoj konkurenciji osvojili su ukupno 9